Зі святом шановні колеги!

21 червня українські медики відзначають своє професійне свято – День медичного працівника.

Це свято встановлене Указом Президента від 3 червня 1994 року і відзначається щорічно, в третю неділю червня. Cаме в цей день – професійне свято усіх тих, то пов’язав своє життя з медициною. У День медичного працівника прийнято вітати всіх працівників цієї сфери: лікарів, медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів та інший медичний персонал.

Значимість медиків складно переоцінити, адже їхня праця націлена на підтримку гарного здоров’я ще задовго до моменту нашого народження і протягом усього життя. Саме від їхніх старань залежить здоров’я і навіть життя пацієнтів. І саме до них ми звертаємося, щоб позбавитися від хвороб та болю.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії дуже важлива відданість клятві Гіппократа лікаря і наші медики з честю витримують всі ці випробування. Безперечно, довірити своє здоров’я можна лише професійним фахівцям. Скажу відверто, я пишаюсь нашим колективом, адже в нашому центрі працюють кваліфіковані лікарі. І кожен із них поєднує професіоналізм, досвід із чуйністю та уважністю до пацієнтів.

Тож напередодні свята хочу побажати всім медичним працівникам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, оптимізму, здійснення заповітних мрій та благополуччя у ваших домівках. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Головний лікар

КНП «Ізяславський ЦПМСД»

Сергій Літвінчук