ЗАСІДАННЯ ПІДСУМКОВОЇ МЕДРАДИ

19 березня в конференц-залі поліклініки ЦРЛ відбулась спільна підсумкова медрада Ізяславського центру ПМСД та Ізяславської ЦРЛ.

Засідання медради проводили головний лікар Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук та головний лікар Ізяславської ЦРЛ Олександр Агапій.

На засідання медичної ради були запрошені: голова райдержадміністрації Борис Яцков, заступник голови райради Михайло Борисюк, головний спеціаліст ДОЗ ХОДА з питань надання первинної медичної допомоги Ольга Трач, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель та медпрацівники району.

Головний спеціаліст ДОЗ ХОДА з питань надання первинної медичної допомоги Ольга Трач для усіх присутніх провела презентацію на тему «Підсумки роботи закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги Ізяславського району за 2018 рік та основні напрямки роботи в 2019 році».

Головні лікарі також підсумували проведену роботу за рік, доповіли усім присутнім про досягнення, недоліки та пріоритетні напрямки і плани на 2019 рік. Після детального аналізу діяльності медзакладів було обговорено результати проведеного етапу реформи первинної ланки медицини та початок медреформування вторинної ланки.

Також на засіданні з промовою виступили голова райдержадміністрації Борис Яцков та заступник голови райради Михайло Борисюк.

На завершення медичної ради гості вручили цінні подарунки для медзакладів, а саме: для Ізяславської АЗПСМ №2 передано електрокардіограф, для поліклініки ЦРЛ – відеоколоноскоп та гематологічний аналізатор. Було наголошено на тому, що «надання якісної медичної допомоги можливе лише тоді, коли є якісна діагностика».

Адміністрація ЦПМСД