ЗАХИСТИ СЕБЕ І БЛИЗЬКИХ ВІД COVID-19

На сьогоднішній день активно проходить компанія по вакцинації населення проти коронавірусу віком від 18 років. Усі бажаючі можуть записатися за телефоном: 0982367980, або у свого сімейного лікаря з 9.00 год. по 15.00 год. З понеділка по п’ятницю проводиться щеплення за попереднім записом наявними вакцинами: АСТРАЗЕНЕКА, КОМІРНАТІ (Пфайзер), МОДЕРНА та КОРОНАВАК.

У вихідні дні (суботу та неділю) можна отримати щеплення без попереднього запису вакциною КОРОНАВАК в пункті щеплення з 9.00 год. по 15.00 год. за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка 10-В (вхід зі сторони річки). При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Запрошуємо усіх звернутися до вищезазначеного пункту щеплення, щоб захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.

КНП «Ізяславський ЦПМСД» – єдиний заклад на Ізяславщині, який проводить вакцинацію населення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Не легковажте, бережіть себе і рідних, неухильно дотримуйтесь усіх рекомендацій, щоб не захворіти на COVID19. Пам’ятайте: найбільш ефективним методом профілактики керованих інфекцій – є вакцинація! Майбутнє без COVID-19 залежить від кожного з нас. Бережіть своє здоров’я!

Адміністрація

КНП «Ізяславський ЦПМСД»