Заходи, проведені за період карантину

З метою мінімізації ризиків поширення коронавірусу COVID-19 в нашому центрі ПМСД проведено ряд заходів та різних застережень.
Сімейні амбулаторії нашого центру на період карантину більше перейшли на роботу в телефонному режимі.
Консультації сімейних лікарів для здорових дітей та дорослих проводяться в телефонному режимі.
Пацієнтів з ознаками гострих вірусних захворювань просимо телефонувати до амбулаторії або до сімейного лікаря. Лікар визначиться, чи відвідає пацієнта вдома, чи запросить в амбулаторію.
Пацієнтів із загостреннями хронічних захворювань також просимо телефонувати до свого сімейного лікаря або в реєстратуру амбулаторії.
Також ведеться виписка електронних рецептів по телефону.
Ізяславчан та жителів району, які повернулися з країн напруженої епідемічної ситуації з COVІD-19, просимо телефонувати сімейному лікарю або в амбулаторію, найближчу до місця проживання, щоб отримати консультацію про заходи самоізоляції. Ведеться щоденний контроль за станом їхнього здоров’я в телефонному режимі на час самоізоліції.
В Ізяславській АЗПСМ при вході в амбулаторію розміщено пост з вимірювання температури тіла у всіх відвідувачів амбулаторії. Також проводиться знезараження рук деззасобом і при потребі – видача одноразових масок відвідувачам амбулаторії. Медпрацівник зупиняє кожного, ставить багато запитань. Можливо, це буде когось дратувати, але ми дуже просимо усіх ставитися до цього з розумінням та серйозно. Наші сили, можливості та засоби індивідуального захисту обмежені, але ми мусимо зробити все, щоб запобігти поширенню інфекції в нашому районі, вберегти пацієнтів від зараження, особливо найбільш вразливу категорію – людей похилого віку, дітей та пацієнтів з хронічними захворюваннями.
При виявлені хворого з високою температурою тіла, його розподіляють в окремий кабінет №16 «Ізолятор» та викликають сімейного лікаря. Через кабінет №16 будуть проходити пацієнти, які мають ознаки вірусних захворювань.
В нашому закладі щоденно з 8.00 год. по 20.00 год. працює “ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для отримання консультації та допомоги у разі проявів симптомів, схожих на коронавірусну інфекцію COVID-19.
З початку оголошення карантину медперсоналом нашого закладу було проведено 6113 бесід, прочитано – 18 лекцій, надруковано в місцеві газеті «Зоря Надгориння» статтю «Увага – коронавірус!», а також проведено 11 тренувальних занять з медпрацівниками щодо алгоритму дій при виявленні хворого з підозрою на корона вірусну інфекцію. На офіційному сайті Ізяславського ЦПМСД постійно додається роз’яснювальний матеріал для населення з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2. Надруковано 150 шт. роз’яснювальних листівок для населення «УВАГА-КОРОНАВІРУС!»
Для більшого ознайомлення з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 заходьте за посиланням на інформаційні сторінки https://covid 19.com.ua/ та https://nszu.gov.ua/.
Також за період запровадженого карантину придбано засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів з різних джерел:
За рахунок коштів районного бюджету на суму 51,053 тис. грн., в тому числі:
• 27,3 тис. грн. дез. засоби;
• 3,6 тис. грн. – маски медичні(300шт);
• 12,648 тис. грн., н/ф халати медичні захисні (310шт);
• 7,505 тис. грн. комбінезони. (300 шт.)
За рахунок коштів підприємства на суму 26,336 тис. грн., в тому числі:
• 7,0 тис. грн. – дезінфекційні засоби;
• 19,336 тис. грн. – рукавички медичні
Від благодійного фонду для запобігання поширення від коронавірусної інфекції COVID-19 на Ізяславщині на суму 30,308 тис. грн., в тому числі:
• 1,785 – чоботи жіночі ПВХ (15 пар);
• 6,0 – комбінезони захисні(20 шт.);
• 10,118 – н/ф халати медичні захисні (248 шт.);
• 12,405 – маски медичні (захисні) (1000 шт.).

Cпокій, гарний настрій, особиста гігієна і відповідальність є чудовими противірусними засобами, перевірено та доведено!!!

Будьте здоровими!!!