Використання ІСРС-2 у практиці сімейного лікаря

19 грудня 2018 року відбувся тематичний тренінг: «Використання ІСРС-2 у практиці сімейного лікаря», в якому взяли участь лікарі, медичні сестри та статистики Ізяславського центру ПМСД та Ізяславської ЦРЛ в кількості 70 чоловік.

Під час тренінгу проаналізували методи використання Міжнародної класифікації первинної допомоги, ІСРС-2 у практиці сімейного лікаря. Усіх присутніх ознайомили з основними поняттями ICPC, перевагами та особливостями роботи у даному ресурсі. Були обговорені проблеми впровадження цієї класифікації у практичну діяльність закладів охорони здоров’я.

Тренінг провела регіональний тренер по впровадженню класифікації ІСРС – 2 у Хмельницькій області Брухнова Анжеліка Василівна. Було наголошено на тому, що ІСРС-2 передбачає зменшення паперового навантаження на лікарів первинної ланки охорони здоров’я. Нова класифікація не лише спрощує їх роботу, але і дає можливість більше уваги приділяти пацієнтам.

В рамках тренінгу сімейні лікарі отримали теоретичні знання щодо застосування ІСРС- 2, а також мали змогу здобути практичні навички її використання на прикладах з реальної клінічної практики.

Підсумовуючи, Анжеліка Василівна відмітила, що Ізяславський ЦПМСД один із найкращих в області по забезпеченню комп’ютерами, оргтехнікою та обізнаністю лікарів у використанні ІСРС-2.