Відкрито новозбудовану амбулаторію

16 жовтня в Ізяславському центрі ПМСД сталася довгоочікувана приємна подія. У рамках реалізації державної програми «Доступна медицина» було урочисто відкрито нову Клубівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це перша новозбудована амбулаторія з часів незалежності України в нашому районі.

 Фінансовий ресурс, який використали для будівництва – це субвенція з державного бюджету місцевому бюджету, а також співфінансування з місцевого бюджету.

В новій амбулаторії створені всі умови для надання якісної первинної допомоги, тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання. Заклад забезпечено доступом до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями, медичною апаратурою та гарними приміщеннями для проживання лікаря.

Прийом хворих в даній амбулаторії буде здійснюватись сімейним лікарем, також тут працюватимуть дві медичні сестри, водій санітарного автомобіля та молодша медична сестра. Наразі головне завдання, яке стоїть перед всім колективом амбулаторії – це надання на високому рівні якісної, вчасної медичної допомоги.

«Відкриття нової амбулаторії – це яскравий приклад того, як спільно можна робити корисні справи на благо людей. Сьогодні, коли світ зіткнувся з проблемою пандемії, ми особливо маєм бути вдячні лікарям. Вони зараз на передовій боротьби з хворобою, і я радий, що у нас медпрацівники і жителі громади будуть мати достойні умови праці і меддопомоги. Тож хочеться побажати, щоб, попри все, більшість прийомів були профілактичними.», – наголосив під час відкриття головний лікар Ізяславського ЦПМСД Сергій Літвінчук.

Нагадаємо, що в червні поточного року за кошти державного та місцевого бюджетів для потреб Клубівської амбулаторії було придбано новий позашляховик Renault Duster, що дає можливість лікарям здійснювати виїзди до хворих та надавати якісні медичні послуги кожному жителю громади.