УВАГА! МИ У «ПОМАРАНЧЕВІЙ» ЗОНІ

Відповідно до епідемічної ситуації Ізяславський район потрапив у помаранчевий рівень небезпеки по поширенню Covid-19. Зазначимо, що в нашому районі збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус: майже щодня діагностують нові випадки захворювання на Covid-19. Згідно статистичних даних станом на 18 жовтня в стаціонарі Ізяславської ЦРЛ лікується 30 хворих, та 16 підозр. Ми знову йдемо на сумні рекорди. Розуміємо, що всі втомилися і втратили пильність, але на жаль, вакцини нема і тривалого імунітету теж…

В зв’язку з цим просимо усіх:

  • Не забувайте одягати маски. Маска – це один з найефективніших способів персонального захисту. По можливості одягайте і рукавички.

  • Не виходьте з дому без нагальної потреби

  • Мийте постійно руки, або обробляйте деззасобами.

  • Уникайте скупчень людей, мінімізуйте соціальні контакти.

  • Якщо ідете в магазин чи деінде – дотримуйтесь дистанції 1,5 – 2 метра в черзі.

  • Нежить, кашель, температура – це привід не іти на роботу і зателефонувати до свого сімейного лікаря.

При появі скарг на підвищення температури тіла, кашлю та інших респіраторних симптомів, залишайтесь вдома. Це корисно і для вас, бо зможете швидше вилікуватися, і для вашого оточення – не будете джерелом інфекції для інших. Обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю, або на номери гарячої лінії Ізяславського центу ПМСД: 098 8530878, або 063 6047100. Не ідіть на прийом в медичний заклад. Сімейний лікар проведе з вами опитування по телефону та прийме рішення про необхідне лікування та чи потрібна вам ізоляція та госпіталізація.

Лікарі закликають не панікувати і самовільно не робити собі призначень на обстеження ПЛР-тестом, або КТ-обстеженням лише заради цікавості, щоб переконатися у своєму здоров’ї. Не займайтеся самолікуванням! Звертайтесь до свого сімейного лікаря, повірте, лікар не наразить вас на небезпеку, а надасть кваліфіковану медичну допомогу.

Зараз кожен вихід з дому – це як вихід у зону ураження. Карантин працює тільки тоді, коли ми всі разом будемо дотримуватись усіх рекомендацій. Єдине, що ми можемо змінити – це себе, або, принаймні, свою поведінку. Давайте будемо пильними та захистимо себе і своїх близьких. Не наражаймо нікого на небезпеку. Залишаймося вдома!

Адміністрація

КНП «Ізяславський ЦПМСД»