Шановні жителі Ізяславщини, продовжується щеплення від COVID-19

На Ізяславщині проджовжуєтьсся І та ІІ етапи вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2.

Перший етап щеплення – вакцинація людей з критичним ризиком інфікування, це медпрацівники та персонал, які надають допомогу хворим на коронавірус, це люди в будинках для людей похилого віку, військовослужбовці операції Об’єднаних сил, які знаходяться на передовій.

До другого етапу вакцинування підлягають люди з надзвичайно високим ризиком інфікування – соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медичних працівників.

Вакцинація проводиться на базі постійного пункту щеплень, що функціонує в КНП «Ізяславський ЦПМСД» за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка 10-В. Також працює мобільна бригада, яка проводить вакцинацію за графіком в закладах охорони здоров’я.

З початку вакцинації провакциновано 140 жителів нашого регіону вакциною Oxford/AstraZeneca(Covishield). Вакцинування пройшло успішно, суттєвих реакцій у вакцинованих осіб не зареєстровано.

Всім, хто бажає отримати вакцинацію, просимо зателефонувати на номери реєстратури: 0988530878 та 0636047100, або через свого сімейного лікаря для формування цільової групи на чергову вакцинацію, яка проводиться щоденно.

Вакцинація від COVID-19 дозволить усім нам захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Щеплення здійснюються безкоштовно і на добровільній основі. 

Тільки разом з Вами, якщо ми активно виробимо колективний імунітет, зможемо повернутися до повноцінного життя з мінімальними втратами і ризиками для здоров’я та знизити захворюваність на COVID-19 в нашому регіоні.

Пам’ятайте: майбутнє без Covid-19 залежить від кожного з нас!