Радошівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала новий автомобіль

Медична реформа первинної медицини продовжується не тільки в містах, а й у селах. 19 листопада, на території Хмельницького летовища представникам медичних закладів області вчергове передано нові автомобілі. Цього разу було урочисто вручено ключі від 20 нових легкових автомобілів Renault DUSTER для амбулаторій загальної практики сімейної медицини області. Одну із автівок отримав і наш центр ПМСД, а саме – Радошівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Це дуже важлива подія для сільської медицини Ізяславщини.

Вартість автомобіля Renault DUSTER – 538,5 тис. грн. і він повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Автомобіль повноприводний, з дизельним двигуном, що є дуже важливим саме для сільської місцевості, адже це значно збільшує прохідність. Кошти на їх придбання були виділені з державного бюджету у вигляді субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

А вже за декілька днів, 26 листопада, відбулася чинна церемонія освячення нового автомобіля, проводив її настоятель Свято-Пантелеймонівського храму міста Ізяслава Православної Церкви України митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук. На церемонії освячення були присутні: головний лікар Ізяславського ЦПМСД Сергій Літвінчук, Радошівський сільський голова Володимир Годованець, головний лікар Радошівської АЗПСМ Олександр Гончаренко та водії.

Як зазначив головний лікар Ізяславського ЦПМСД Літвінчук С.І.: «Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів, що потребують постійної уваги лікарів. Переоснащення медичної галузі району новою технікою – важливий крок у розвитку охорони здоров’я. Наше завдання, щоб жителі Ізяславщини отримували якісні медичні послуги, оскільки здоров’я – найдорожче, що є у людини».

Забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Нове авто значно полегшить та покращить роботу сімейних лікарів. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини.