ПРОВЕДЕНО ЗАЛІКОВИЙ ІСПИТ

12 березня в Ізяславському центрі ПМСД середні медичних працівники АЗПСМ та фельдшера ФАПів і ФП, після пройдених навчальних занять (06.03.2020 р.) по виявленню хворого, або контактного з підозрою на коронавірусну інфекцію  COVID-19, складали заліковий іспит.

Заліковий іспит проводила заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства Лідія Демянчук та головна медична сестра центру ПМСД Валентина Ковальчук.

Щоб перевірити професійну компетентність молодших спеціалістів, було розроблено білети на які усім присутнім необхідно було надати правильні відповіді. Адже слід якомога ретельніше підготуватися, щоб при потребі ефективно локалізувати можливий спалах і протидіяти поширенню коронавірусної інфекції  COVID-19.
За підсумками іспиту усі медичні працівники центру ПМСД склали залік успішно.
Важливе чітке розуміння алгоритмів дій кожного, на кого покладено певні функції у системі протиепідемічних заходів, адже саме завдяки злагодженості дій та дотриманню усіх нормативних вимог можна буде локалізувати поширення коронавірусної інфекції серед населення.

Навчання, гарні знання і обізнаність медперсоналу – ключовий фактор, що впливає в цілому на правильність і якість надання медичної допомоги населенню.