ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ КУНІВСЬКОЇ АЗПСМ

30 грудня, напередодні нового року, Кунівська амбулаторія ЗПСМ отримала гарний новорічний подарунок – новий автомобіль  «Renault Duster».

Новий сучасний автомобіль, призначений для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів, закуплено за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна вартість придбаного автомобіля становить майже пів млн грн.

За словами головного лікаря Ізяславського ЦПМСД Сергія Літвінчука, використання якісного транспорту в сільських амбулаторіях надасть можливість підвищити рівень доступності, якості та зручності медичних послуг на місцевому рівні.

Загалом, це вже третій новий автомобіль, придбаний для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини КНП «Ізяславський ЦПМСД». Сьогодні усі вони успішно слугують для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів.

Відтепер у лікарів є можливість дістатися до кожного жителя. Адже завдяки придбанню нових автомобілів лікарі зможуть вчасно не лише надавати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнтів, щоб попередити ускладнення чи захворювання.