Новий службовий автомобіль для Клубівської АЗПСМ

У рамках програми “Доступна медицина” Клубівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала новий службовий автомобіль.

Машина придбана за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Вартість даного автомобіля майже півмільйона. Автомобіль Renault Duster є повнопривідний, з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших куточків населених пунктів. Критерії даного автомобіля повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Із гарною подією усіх присутніх привітали: голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Клубівський сільський голова Володимир Юзина, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук та представник ТОВ «ІЗЯСЛАВТРАНСБУД».

Представник обласної державної адміністрації заступник голови Сергій Ткачук вручив ключі від автівки завідувачці Клубівської АЗПСМ Ользі Каралаш. На сьогоднішній день з сімейним лікарем Каралаш О.П. заключили декларації майже 1700 мешканців Ізяславського району. Даний автомобіль сприятиме тому, щоб до хворих була можливість добратись набагато швидше, адже саме від цього залежить вчасне надання медичної допомоги.

За словами головного лікаря Ізяславського центру ПМСД Сергія Літвінчука: «Лікар за будь-яких погодних умов і стану доріг зможе дістатися до пацієнтів на цьому авто. Кожен житель нашого району має отримати якісну медичну допомогу й, що важливо, одержати її вчасно. Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів, що потребують постійного нагляду лікаря.»

Це вже другий такий автомобіль в Ізяславському ЦПМСД для сільської амбулаторії. Нагадаємо, що в 2019 році Радошівська амбулаторія ЗПСМ також отримала новий счасний службовий автомобіль Renault Duster.