Медичні працівники району приймали вітання з нагоди професійного свята

15 червня 2018 року, напередодні відзначення професійного свята  – Дня медичного працівника, голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, головний лікар Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук, головний лікар Ізяславської ЦРЛ Олександр Агапій, голова райкому профспілки працівників медичних установ  Анатолій Мартинюк, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, голова ГО «Волонтер Ізяславщини» Володимир Тележинський привітали працівників галузі охорони здоров’я Ізяславщини з наступаючим професійним святом.

Найкращих медичних працівників  району за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я було відзначено почесними грамотами.

Колектив Ізяславського центру ПМСД за вагомий внесок у вирішення питань медичного обслуговування громади Ізяславського району, значні досягнення у реалізації медичної реформи та з нагоди Дня медичного працівника було нагороджено грамотою Ізяславської районної ради та районної держадміністрації.

Ряд медичних працівників району за участь в проведенні АТО та внесок у реабілітацію учасників АТО були відзначені нагородами ГО «Волонтер України», які вручили Володимир Тележинський та Сергій Царук.

А напередодні свята, 13 червня, на урочистому зібранні, що відбулося в Хмельницькій обласній філармонії, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню області та з нагоди Дня медичного працівника нагородив почесною грамотою обласної державної адміністрації головного лікаря КНП “Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги” Сергія Літвінчука.

Святковий настрій працівникам медичної галузі району подарували солісти та вихованці  хореографічного колективу «Престиж» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», педагоги закладів освіти міста.