КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує

З 1 липня 2019 року медичні послуги безкоштовно будуть надаватися лише пацієнтам, що заключили декларації з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами.

Затверджений перелік безоплатних послуг у Вашого лікаря:

 

 

На рівні первинної меддопомоги у пакет послуг входять такі аналізи і дослідження:

 

 

Інші дослідження та аналізи виконуються за направленням вашого лікаря у закладах спеціалізованої допомоги.

 

 

Новий Порядок надання первинної медичної допомоги передбачає профілактичні огляди та аналізи для груп ризику семи захворювань.

 

 

Важливою буде роль вашого лікаря у запобіганні хвороб. Він має вчасно виявляти ризики для здоров’я, консультувати, як поступово звільнитись від пагубних звичок, де знайти додаткову допомогу і як перейти до здорового спосібу життя.

 

 

Сімейний лікар або терапевт, за бажанням вагітної, може вести неускладнену вагітність. Лікар може взяти вагітну на облік до 12 тижнів.

 

 

Після народження дитини педіатр або сімейний лікар має проводити планові обов’язкові огляди, навіть коли дитина здорова: 10 оглядів лікаря і 6 оглядів медсестри у перший рік, 2 огляди в два роки і 1 огляд у три роки.

 

 

Ваш лікар має слідкувати за вакцинацією вашої дитини і вас за календарем щеплень. Держава закуповує вакцини проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.

 

 

 

На сьогоднішній день з лікарями Ізяславського ЦПМСД заключено 29507 декларацій.

Якщо ви ще не заключили ні з ким декларації то можете звернутися до будь-якого лікаря первинки, який не набрав певну кількість осіб. В Ізяславській АЗПСМ розпочав прийом сімейний лікар КАРАЛАШ Віктор Миколайович, з яким на даний час також є можливість заключити декларацію.

Адміністрація

Ізяславського ЦПМСД