ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ПОВІДОМЛЯЄ:

Усі, хто з будь-яких причин, поки що, не має свого сімейного лікаря – прийшов час його обрати та укласти декларацію. Ви можете обрати свого лікаря не залежно від місця проживання і реєстрації. Якщо ж Вас не влаштовує теперішній лікар, ви можете у будь-який момент розірвати угоду, оскільки декларація не є юридичним документом. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Великий колектив медпрацівників Ізяславського ЦПМСД прийняв у свої ряди двох молодих спеціалістів – лікарів ЗПСМ. З 16 липня Ви зможете заключити декларації і прийти на прийом до нових лікарів:

  • СТАВНІЙЧУК Алла Володимирівна, закінчила Вінницький національний університет, лікар-спеціаліст з загальної практики-сімейної медицини.

  • ШЕМЧУК Вікторія Олександрівна, закінчила Тернопільський державний медичний університет, лікар-спеціаліст з загальної практики-сімейної медицини.

У нове життя, далеко нелегку і непросту професію вони ідуть із гарними цілями і з відкритим серцем. Бажаємо пронести гарний настрій крізь усе життя і бути відданими своїй професії! Хай щастить!