Ізяславщину відвідали співробітники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

25 червня, Ізяславщину відвідала місія ОБСЄ.  Спеціальна моніторингова місія, що складається з цивільних неозброєних спостерігачів, направлена в Україну після анексії Криму на прохання українського уряду за рішенням всіх 57 державучасниць ОБСЄ.

В КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» з робочим візитом завітала спостерігач Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ пані Шірнер.

Головний лікар Літвінчук Сергій Іванович радо зустрічав гостей. Темою розмови стало надання безоплатної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та внутрішньо переміщеним особам. Пані Шірнер також цікавив стан надання медичних послуг населенню Ізяславського району: збереження мережі медичних закладів, у першу чергу у сільській місцевості; кадрового забезпечення медичними працівниками; матеріального та технічного забезпечення закладів первинної медицини.

Співробітники місії ОБСЄ подякували за плідну, змістовну та цікаву розмову. Головний лікар Сергій Літвінчук в свою чергу також подякував іноземним гостям за візит та увагу.