ФОТОКОНКУРС ПРОФСПІЛКИ

Обласна організація профспілки у переддень професійного свята – Дня медичного працівника – провела фотоконкурс серед працівників закладів охорони здоров’я Хмельниччини. До участі були запрошені усі члени профспілки з ціллю розвитку культурно-масової роботи в профорганізації та залучення медпрацівників до творчої діяльності.

20 червня 2019 року на засіданні конкурсу художньої фотографії Хмельницького ООППОЗУ членами журі було визначено переможців. Найкращими були визначені роботи конкурсантів Летичівської ЦРЛ, Ізяславського ЦПМСД, Полонської ЦРЛ та Хмельницького ООППОЗУ.

Активним учасником від Ізяславського центру ПМСД в обласному фотоконкурсі була оператор комп’ютерного набору ІАК – КОРЗУН Вікторія Миколаївна. Вона здобула перемогу у номінації «ВІДПОЧИВАЄМО», фотосвітлина була оцінена 1 призовим місцем, а також у номінації «ДИТЯЧІ ПОСМІШКИ» – 2 призовим місцем.

Усі призери фотоконкурсу отримали грошові винагороди. Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах!

Світлини лауреатів розміщені в мережі Фейсбук на сторінці обкому профспілки.

Для перегляду перейдіть за посиланням:

https://www.facebook.com/medprof.km/posts/437165330178328/