Дружина Президента України відвідала Ізяславський ЦПМСД

Вчора, 6 березня, дружина Президента України Марина Порошенко перебувала з робочою поїздкою на Хмельниччині.

Розпочався візит Першої леді з відвідин Ізяславщини, де її зустрічали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний та керівники району.

У ході візиту на Хмельниччину дружина Президента ознайомилася з результатами реформування первинної ланки медицини та умовами праці медичних працівників Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги, який обслуговує майже 44 тисяч населення.

Першу леді зустрічав квітами головний лікар Ізяславського ЦПМСД Літвінчук Сергій Іванович. Він ознайомив гостей з черговим етапом реформи первинної ланки медицини та умовами праці в Ізяславській АЗПСМ №2.

Сергій Іванович доповів гостям, що «Ізяславський ЦПМСД активно долучився до реалізації медичної реформи, що розпочалася на первинній ланці. Так, вже з червня 2018 року заклад працює у статусі комунального некомерційного підприємства та уклав договір з Національною службою здоров’я України, і майже 70% населення, що ми обслуговуємо, уже визначилися із своїми сімейними лікарями та підписали з ними декларації.»

Під час візиту дружина Президента поцікавилася успіхами проведення реформи, поспілкувалась з персоналом та пацієнтами, які прийшли на прийом в амбулаторію. Зазначимо, що амбулаторія обладнана відповідно до усіх сучасних вимог.

За словами Марини Порошенко, вона бачить прогрес медичної галузі, адже, амбулаторія забезпечена усім необхідним, щоб надавати доступну та якісну первинну медичну допомогу усім пацієнтам. У результаті візиту Перша леді підсумувала, що на сьогоднішній день видно, що в Ізяславському районі уже реалізовано соціальні проекти для людей в медичній галузі.

Начальник Департаменту Хмельницької області Цуглевич Я.М. зазначив: “Попереду ще багато наполегливої та системної роботи по вдосконаленню і подальшому розвитку медицини, але перші кроки вже зроблені і покращення уже видно».