29 вересня – всесвітній день серця

«Виміряй свій тиск – скажи інфаркту НІ!!!», акція під таким гаслом на днях відбулася в Ізяславському центрі ПМСД.

Ця акція проведена з метою поінформування громадян району про небезпеку, яку несе артеріальна гіпертензія, адже ця патологія розвивається без будь-яких клінічних проявів, тобто симптомів – немає. Тому іноді артеріальну гіпертензію називають тихим убивцею.

Людина живе звичайним життям (працює, займається спортом, подорожує), а хвороба тим часом невпинно прогресує і призводить до інфаркту, інсульту… Тому так важливо уже сьогодні почати стежити за своїм здоров’ям і, якщо маєте артеріальну гіпертензію, лікувати її вже.

В проведеній акції взяли участь майже 80 осіб, було надано необхідну інформацію, а при необхідності призначено належне лікування. Всі учасники акції отримали просвітницькі буклети, приурочені профілактиці серцево-судинних захворювань та попередженню інсульту, також було надано консультації щодо здорового способу життя (раціонального харчування та шкідливого впливу тютюну і алкоголю на стан здоров’я людини).

Контролюйте свій артеріальний тиск. Якщо у вас підвищений тиск – потрібно мати дома тонометр і вміти їм користуватися. Ця нескладна та необтяжлива процедура повинна увійти в наше повсякденне життя.

Ну і обов’язково – менше стресу, більше гарних думок. Піклуйтеся про своє здоров’я і будьте здорові!