22 березня, у Києві відбувся форум «Школа Сімейного лікаря»

Форум “Школа Сімейного Лікаря” – це захід, що об’єднав усіх працівників галузі охорони здоров’я первинної ланки надання медичної допомоги з усієї України. На Форумі навчали та обговорювали найактуальніших питань впровадження реформи охорони здоров’я та реформи сільської медицини. Експертами та спікерами форуму були провідні вітчизняні та міжнародні фахівці, а також найвищі посадові особи країни.

На Форум «Школи сімейного лікаря» з’їхались сотні медичних працівників з усієї України. У складі делегації від Хмельницької області учасниками Форуму від Ізяславського центру ПМСД були головний лікар Літвінчук Сергій Іванович, головний бухгалтер Кирилюк Оксана Ігорівна та економіст Кравець Діана Олегівна.

Президент України Петро Порошенко розповів усім присутнім про актуальні результати медичної реформи в Україні, найближчі плани та важливість ролі лікарів первинної ланки на початку маштабних змін. Він зазначив, що перший етап медичної реформи в країні має хороші результати, завдяки чому пацієнти отримують якісніші послуги, а лікарі – гідну оплату праці. Глава держави особливо акцентував, що тема медицини найважливіша серед найбільш пріоритетних реформ, які відбуваються в Україні протягом останніх п’яти років.

Форум розкрив усі найактуальніші питання організації роботи лікарів сільських амбулаторій, зокрема:

– Нововведення реформи охорони здоров’я та сільської медицини;

– Роботу з інформаційними технологіями та eHealth;

– Юридичний супровід роботи лікаря

– Ефективність фінансового менеджменту.

“Школа Сімейного Лікаря” – це національний проект, що мав на меті підготувати сімейних лікарів до успішної роботи в сільських амбулаторіях в рамках реформи сільської медицини – ініціативи Президента України.

По завершенню Форуму усім учасникам видали колективні фотографії з Президентом України та вручили сертифікати участі у проекті «Школа Сімейного Лікаря».